Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
119
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
4 дні тому

Оренда комерційної нерухомості (57)

  • Concept Estate
    99 500 грн/міс
    603 грн/м²

    Володимира Антоновича вул. (Свердлова), 36-К

    приміщення вільного призначення
    165 м²
    2017 рік побудови
    2 тиж. тому
    Здається приміщення на «червоній лінії» у ЖК «Атлант», вул. Володимира Антоновича, 36к, площею 165 м² з великими вітражними вікнами. Зроблено новий дорогий ремонт, встановлено систему кондиціонування та вентиляції, високі стелі. Приміщення сплановано у 5 кабінетів, ресепшн, великий простір опенспейс, два с/в, зону для персоналу — кухню. Робили для себе, гарний ремонт, приміщення ідеально підійде під салон краси, клініку, косметологію, стоматологію тощо. Перед приміщенням є паркувальні місця, великий автотрафік, повністю заселений ЖК.
    Рієлтор
  • Concept Estate
    10 000 грн/міс
    278 грн/м²

    Повітрофлотська вул., 10

    багатофункціональне приміщення
    36 м²
    2 тиж. тому
    Здам в оренду магазин (торгівельне приміщення) Адреса: вул. Повітрофлотська, 10 Основні характеристики: • Площа: 36 м² • Ціна: 10 000 грн/міс. • Опалення: Економічне електроопалення. • Стан: Приміщення з гарним ремонтом, світле та затишне. Переваги: • Готовий бізнес: Встановлено необхідне обладнання (заходь та працюй). • Зручність: Ви самостійно регулюєте температуру завдяки електроопаленню. • Локація: Фасадне приміщення зі зручним доступом. Вартість: 10 000 грн + комунальні послуги
    Рієлтор
  • Concept Estate
    30 000 грн/міс
    400 грн/м²

    Набережна Перемоги вул., 112

    офісне приміщення
    75 м²
    3 тиж. тому
    АРЕНДА коммерческого помещения 75м2 в ЖК 5 Континент, 2 этаж , 5 секция , вход с красной линии , лифт /ступеньки , свежий ремонт . Звоните и поехали смотреть!
    Рієлтор
  • Concept Estate
    19 000 грн/міс
    380 грн/м²

    Олександра Поля просп. (Кірова), 58

    приміщення вільного призначення
    50 м²
    3 тиж. тому
    Сдается помещение пр. Поля 58, с выходом на красную линию площадью 49м2, Сделан ремонт, автономное газовое отопление, кондиционер, сигнализация, большие витрины, на окнах ролеты и дополнительно раздвижные решетки. Можно еще арендовать небольшой склад в подвале.
    Рієлтор
  • Concept Estate
    30 000 грн/міс
    66 грн/м²

    Макарова вул. (Більшовицька), 18

    приміщення вільного призначення
    455 м²
    3 тиж. тому
    План в конце всех фото! Под любую деятельность! Все мебель можно вывезти, можно делать перестенки и т.д. Аренда 2-го этажа бывшего (!) ресторана Общая площадь: 455 кв.м. Большой зал 322 кв.м. Подсобные помещения, кухня 133 кв.м. Сан узел и душ для сотрудников Кабинет руководителя Отдельная курилка Два раздельных сан узла Отопление - свой котел В зале два кондиционера Большая система вытяжек На первом этаже комплекса была и работает мойка/детейлинг В общем пользовании дворик с летней площадкой, есть возможность парковать авто сотрудников (обсуждаемое колличество)
    Рієлтор
  • Concept Estate
    17 000 грн/міс
    548 грн/м²

    Олександра Поля просп. (Кірова), 127

    багатофункціональне приміщення
    31 м²
    3 тиж. тому
    Сдам помещение 31м2 с санузлом 2 комнаты кондиционер Отопление центральное. Пр поля 127 Красная линия. Отличный трафик Ранее была парикмахерская. Можно под любой бизнес. И под грумер
    Рієлтор
  • Concept Estate
    100 000 грн/міс
    263 грн/м²

    Кам'янська вул., 40

    приміщення вільного призначення
    380 м²
    3 тиж. тому
    Оренда приміщення на території ТСК Київський. (Киевский)Вул. Камʼянська 40.Дуже великий трафік. Поряд є Ева, Варус, зупинка транспорту, аптека, віна міру, Аврора, дитячий майданчик та інше.Приміщення 380м2 , має 2 фасадних входу.Є великий запас потужності 10-20-30кВт Вода, власний с/у., витяжка, вентиляція , та опалення централізоване. Є можливість встановити мокрі зони. Якщо у вас клініка чи лабораторія, чи інша діяльність яка потребує.Великий фасад близько 18-20м. Багато місця для реклами. Розглянемо орендарів з будь яким бізнесом ( конференц залів, студій, квестів, дитячих кімнат, садочків, шкіл мистецтв, розваг, кіберпространств, шкіл, торгівля будь яким товаром, офіс. та інше). Дуже рід...
    Рієлтор
  • Concept Estate
    349 222 грн/міс
    415 грн/м²

    Олександра Поля просп. (Кірова), 46

    офісне приміщення
    842 м²
    3 тиж. тому
    Двухэтажный офис с отдельным входом по адресу проспект О.Поля, 46 ▪️общая площадь 841,5 м2; ▪️два уровня очистного помещения; ▪️отдельный вход с красной линии; ▪️есть гараж; ▪️свой с/у; ▪️есть парковка возле здания;
    Рієлтор
  • Concept Estate
    40 000 грн/міс
    320 грн/м²

    Шевченка вул., 18

    офісне приміщення
    125 м²
    3 тиж. тому
    Сдам офис 1/3 этаж, общая площадь 125м2, есть своя кухня и санузел, площадь кухни 9м2, централизованное отопление
    Рієлтор
  • Concept Estate
    42 000 грн/міс
    60 грн/м²

    Чорних Запорожців вул. (Бориса Кротова), 39

    склад
    700 м²
    3 тиж. тому
    Оренда ангару 700 м² – склад/виробництво/СТО 12 квартал, вул. Бориса Кротова 39, Дніпро (р-н Царське Село) Площа: – Загальна: 700 м² Висота стелі — 6 м Раніше використовувався АТБ для зберігання продукції Сухий, утеплений ангар Твердопаливне опалення 15 кВт потужності заведено Зручний асфальтований під’їзд для вантажного транспорту Загальний туалет, вода з колодязя Огороджена територія, охорона На території – 2 діючі СТО
    Рієлтор
  • Concept Estate
    77 000 грн/міс
    350 грн/м²

    Олександра Поля просп. (Кірова), 16

    приміщення вільного призначення
    220 м²
    3 тиж. тому
    Оренда приміщення в ЖК Кіровський, проспект Поля 16. Червона лінія, вихід на проспект. 1/23 поверх, загальна площа 220м2, висота стелі 3.75м. Панорамні вікна. Заведено електрика (60кВт), вода, каналізація, протипожежна сигналізація. Є вихід у підземний паркінг (можна орендувати 2 паркомісця). Охорона, відеоспостереження, прибирання. Розглянемо орендарів під будь-який вид діяльності, канікули на період ремонту. Торг можливий.
    Рієлтор
  • Concept Estate
    75 000 грн/міс
    429 грн/м²

    Воскресенська вул. (Леніна), 4

    приміщення вільного призначення
    175 м²
    3 тиж. тому
    + Красная линия, отдельный вход + Общая площадь помещения 175 м2 + Планировка 1 этаж: входная группа, 5 кабинетов, санузел, кухня + На окнах установлены ролеты + Система вентиляции + Центральная вода и канализация + Отопление индивидуально электро(коммерческий тариф) + Система подогрев воды бойлеры + Кондиционеры + Пожарная и охранная сигнализация + Мощность 25 кВт + Мебель частино (основное забирают ) Подвальное помещение + Планировка : 3 кабинета,Open space, санузел, + 2 окна + Система вентиляции + Центральная вода и канализация + Отопление индивидуально электро + Система подогрев воды бойлеры + Кондиционеры + Установлены счетчики на каждый кабинет + Мощность 2...
    Рієлтор
  • Concept Estate
    60 000 грн/міс
    357 грн/м²

    Харківська вул., 3

    офісне приміщення
    168 м²
    3 тиж. тому
    Оренда стильного офіса у самому серці міста – шанс, який не можна втратити! ЦЕНТР - Харківська, 3 Поверх: 2/3 Площа: 168 м² Хочете, щоб ваш бізнес працював у просторі, який підкреслює статус та успіх? Цей стильний офіс – готове рішення для компанії, що зростає! Опенспейс + скляна переговорна – простір для продуктивності Кухня/їдальня, санвузол із душем – комфорт для команди Свіжий дизайнерський ремонт, нове кондиціонування Опалення – власна котельня будівлі Офіс здається без меблів (можливий викуп у нинішніх орендарів) Розташування – безкомпромісний плюс: поруч ТРК Міст Сіті, Пасаж, кафе, ресторани та ключові транспортні вузли. Покази стартують у вересні, заїзд – із жовтня. Такі...
    Рієлтор
  • Concept Estate
    165 000 грн/міс
    330 грн/м²

    Січових Стрільців вул. (Артема), 4

    офісне приміщення
    500 м²
    3 тиж. тому
    Сдам офис 500м2 самый центр Ул. сечевых Стрельцов ( артема) 4 Open space+ 4 кабинета. Современный ремонт , лифт , охрана. Долгосрочная аренда.
    Рієлтор
  • Concept Estate
    185 000 грн/міс
    264 грн/м²

    Олександра Поля просп. (Кірова), 25

    приміщення вільного призначення
    700 м²
    3 тиж. тому
    Оренда приміщення по вул. Олександра Поля, 25 Основна інформація: Окремо стоїть 3-поверхова будівля Загальна площа — 700 м² Розташування — просп. Олександра Поля, один із ключових ділових напрямків міста Друга лінія від дороги — поєднання приватності та зручної доступності У хвилинній доступності транспортна та соціальна інфраструктура Можливі напрямки використання: Медичний центр, діагностична клініка, стоматологія Офіс для IT-компанії, юридичної фірми, консалтингу Навчальний центр, приватна школа, навчальний заклад Бізнес-центр, центр краси, косметологія, wellness Фітнес-центр, йога-студія Міні-готель або бутік-готель Центр реабілітації, психології, коучингу Додаткові характ...
    Рієлтор
  • Concept Estate
    100 000 грн/міс
    400 грн/м²

    Юліуша Словацького вул., 14А

    офісне приміщення
    250 м²
    3 тиж. тому
    Здам в оренду просторе фасадне приміщення 250м. кв. на першому поверсі адміністративної будівлі. Свій окремій вхід з червоної лінії та з двору, 6 кабінетів з сучасним офісним ремонтом, підключені до пожежної та охоронної сигналізації. Будівля під охороною та відеонаглядом, опалення - власна котельня. Можна орендувати паркомісця на території за додаткову оплату. Зручне розташування- тихій центр, поряд набережна, театр, магазини, зупинки транспорту, їдальня, кафе, ресторан Поплавок, відділення Банків, нотаріуси, лікарня. Гостьове паркування поряд. Дзвоніть організую особисту презентацію.
    Рієлтор
  • Concept Estate
    119 600 грн/міс
    650 грн/м²

    Гоголя вул., 6

    приміщення вільного призначення
    184 м²
    3 тиж. тому
    Аренда коммерческое помещение на красной линии по улице Гоголя 6. ▪️площадь 184м2; ▪️красная линия; ▪️1 этаж ▪️отдельный вход; ▪️панорамные окна на красную линию. ▪️Электрика 25 kw; Под любой вид деятельности.
    Рієлтор
  • Concept Estate
    432 000 грн/міс
    2 160 грн/м²

    Дмитра Яворницького просп. (Карла Маркса), 54

    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    3 тиж. тому
    Аренда помещения 200м2 на пр. Дмитрия Яворницкого, 54. Красная линия, 2 уровня . Отопление электрическое, и кондиционер. Мощность 10 кВт, 380 вольт, есть возможность расширения до 50 кВт, но за счёт арендатора
    Рієлтор
  • Concept Estate
    77 000 грн/міс
    385 грн/м²

    Науки просп. (Гагаріна), 90

    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    3 тиж. тому
    Аренда помещения 200м, красная линия по.Науки ( Гагарина ) , два уровня , автономное отопление
    Рієлтор
  • Concept Estate
    28 000 грн/міс
    209 грн/м²

    Щепкіна вул., 10 Б

    приміщення вільного призначення
    134 м²
    3 тиж. тому
    Здам приміщення вільного призначення на перехресті Сергія Нігояна та Щепкіна Площа: 134м, сплановано в 2 приміщення, велике підсобне приміщення, кабінет та санвузол Перший поверх • червона лінія • окрема будівля • високий автомобільний та пішохідний трафік • вхід з червоної лінії та з подвірʼя • нові комунікації • автономне електроопалення • 25 кВт, 380w
    Рієлтор
  • Concept Estate
    65 400 грн/міс
    218 грн/м²

    Старокозацька вул. (Комсомольська), 4

    офісне приміщення
    300 м²
    3 тиж. тому
    Здається офісне приміщення в самому центрі м.Дніпро. Окрема будівля на другій лінії будинків по вулиці Старокозацькій. Поруч закрита територія з шлагбаумом (4 паркомісця). Здається 2 та 3 поверхи ( будівля триповерхова). Загальна площа приміщення 300 кв.м Планування II поверх - просторий хол з санвузлом великий open space з балконом, санвузлом та душовою кабіною другий open space з балконом, санвузлом один великий кабінет та два менші кабінети, які мають вихід на загальний великий балкон III поверх один великий кабінет та два менші кабінети. Додатково можна користуватися приміщеннями, які знаходяться на першому поверху- переговорна, кухня, а також зона рецепції. Меблі залишаються...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.